PAINTBALLOVÁ LIGA 2019

11. května 2019 v areálu pionýrské skupiny v Břízkách

Zveme tě!

 

Postav 5členný tým a přihlaš jej do Paintballové ligy – turnaje, který ukáže tvoji schopnost taktizovat a spolupracovat v týmu. Proběhne už 11. května u nás.

Ať už jsi někdy paintball hrál nebo ne, přihlaš se a vyzkoušej si tuto netradiční sportovní aktivitu a třeba v sobě najdeš skrytý talent. Vše potřebné pro hru (zbraň, ochranné oblečení, helmu a rukavice) ti půjčíme. Tak neotálej, počet účastníků je omezen.

Pravidla!

 

Proti sobě nastoupí 2 týmy po 5členech z jedné z následujících věkových kategorií:

• 8–11 let • 12–14 let • 15–18 let • 18+ (pozor, kategorie bude otevřena pouze v případě, že nebude naplněna kapacita v předchozích kategorií, přihlášené budeme dodatečně kontaktovat)

Vždy rozhoduje věk nejstaršího člena týmu. Turnaj se bude hrát vyřazovací formou, tedy do dalšího kola postoupí vítězné družstvo z kola předešlého. Jednotlivé hry nebudou časově omezeny – hráči budou omezeni pouze počtem kuliček.

Bezpečnost!

 

Při hře dbáme na bezpečnost hráčů. Pro hru používáme kvalitní ochranné pomůcky jako jsou helmy, rukavice a kombinézy s krčním chráničem. I tak je ale možné, že při zásahu kuličkou může dojít ke vzniku modřin.

Účastníci při prezenci předloží písemný souhlas rodičů s účastí na turnaji a prohlášením, že účastník netrpí žádným zdravotním omezením, které by mu znemožňovalo hrát. Bez doložení nebude umožněno se účastníkovi zúčastnik turnaje.