Naše oddíly

Hvězdička

1. a 2. třída

Hvezdička

Oddíl je určen nejmenším dětem. Kromě nových začátků v podobě školy se děti rozkoukávají v zájmových kroužcích a zde v Pionýru nejlépe zjistí, co je opravdu baví. Zkouší různé činnosti a učí se spolupracovat. Zařazují se do kolektivu stejně starých dětí, což je pro ně důležité.

Chci do oddílu » » » »

Termiti

3., 4. a 5. třída

Termiti

Tento oddíl navštěvují děti mladšího školního věku, které ještě stále mají chuť zkoušet vše nepoznané. Malá přátelství se dále prohlubují a děti se navzájem poznávají i v jiných situacích, než je škola a schůzky. V naší činnosti mají své místo výpravy a táboráky, kde děti objevují mimo jiné krásy přírody.

Chci do oddílu » » » »

Lenochodi

6., 7. a 8. třída

Lenochodi

Oddíl, ve kterém každé dítě má svou roli. Učí se poznávat, co jeho role ve skupině obnáší a jak ji má plnit. Děti účinně spolupracují, navrhují a prosazují své názory, za kterými si stojí. Učí se přijímat názory ostatních a za svůj názor nést zodpovědnost. Vzniká tak nerozlučná parta, která táhne za jeden provaz.

Chci do oddílu » » » »

Mimoni

9. třída a výš

Mimoni

Oddíl pro nejstarší, kteří chtějí poznávat své limity a možnosti. Zjišťují, že je nejen lze navýšit, ale že své hranice mohou i pokořit. V činnostech znají své kvality, a tak mohou být svému oddílu při různých úkolech nápomocni. Přebírají schopnost zodpovědně se rozhodovat a realizovat svoje nápady.

Chci do oddílu » » » »